Atnaujinto formato festivalis „Karklė 2.0“ vyks: šią vasarą kvies visus pasiilgusius jūros ir muzikos


   2021 06 11


  Praėjusią vasarą, dėl pandemijos įvesti masinių renginių ribojimai pristabdė didelę dalį pramoginių iniciatyvų, tarp pastarųjų pateko ir vienas masiškiausių renginių Lietuvoje – muzikos festivalis „Karklė 2020”. Šiais metais, atlaisvėjus masinių renginių organizavimo taisyklėms, pastarojo festivalio organizatoriai skelbia džiugią žinią pramogų ir muzikos ištroškusiems gerbėjams: „atnaujinto formato festivalis „Karklė 2.0“ įvyks!”

Kaip teigia renginio organizatoriai, jie nuosekliai sekė situaciją šalyje: į pozityviąją pusę besikeičiančią epidemiologinę situaciją, ribojimų laisvėjimą ir, žinoma, sulig termometrų stulpeliais kylančius žmonių lūkesčius kultūriniams renginiams ir iniciatyvoms.

„Natūralu, kad besitęsiantis karantinas ir nestabilumas bene visose gyvenimo srityse kėlė nemažai abejonių dėl festivalio „Karklė“ likimo šią vasarą. Drauge su komanda dėliojome įvairius scenarijus – nuo plano „MAX“ iki mažiausiai, tiek mus, organizatorius, tiek renginio gerbėjus, džiuginančios opcijos. Džiaugėmės, sulaukę žalios šviesos masiniams renginiams ir galimybės garsiai ištarti – festivalis vyks!”,- teigė vienas pagrindinių renginio organizatorių Darius Kalinauskas.


  Dvi dienos linksmybių ir kodinis pavadinimas „Karklė 2.0“


  Kaip ir planuota anksčiau,  šiais metais lankytojus į festivalio linksmybes bus kviečiama įsitraukti dvi dienas – rugpjūčio 13-14-ąją dienomis.  Numatoma, jog pagrindinė scena įsikurs ant jūros kranto, o didžėjų pasirodymai vyks pačiame paplūdimyje. Kempingu taps, nostalgiškais prisiminimais alsuojantis, „Žilvičio“ stovyklos stadionas.

Organizatoriai teigia, jog teritorijos atžvilgiu, šių metų renginys bus labiau kompaktiškas, o štai į 2022-uosius perkeltam pilno formato festivaliui rengiamas „maksimalus planas“: sugrįžimas į didesnę teritoriją, platesnis kempingo ir bilietų opcijų spektras bei augimas dalyvių skaičiumi, ką šiais metais apribojo užsitęsusi pandeminė situacija pasaulyje.

 Šiais metais dalyviai pokytį gali pamatyti renginio pavadinime – „Karklė 2.0” Organizatoriai aiškino, jog antruoju numeriu pažymėtas pavadinimas yra tam tikra duoklė praėjusiems metams:

„Įvairiose srityse kūrėjai kodiniu pavadinimu „2.0” įvardija antrąją produkto versiją, kuri dažniausiai būna pagerinta ir labiau pažengusi, nei pirmoji. Praėjusių metų planuotas festivalis neįvyko dėl įsivyravusios pandemijos, tad šių metų realizuota versija neabejotinai bus stipresnė“,- pozityviai kalbėjo renginio organizatoriai.


  Muzikinė eilutė pildosi: dėl užsienio atlikėjų vardų – intriga


  Žinoma, kad išskirtinis „Karklės“ festivalio akcentas – banguojanti Baltijos jūra, kuri dažnam yra pagrindinis bei neatsiejamas vasaros atributas, tačiau renginį planuojantiems aplankyti melomanams, natūraliai kyla klausimas – kokius vardus jie išgirs muzikinėje festivalio dalyje?

  Renginio organizatoriai teigė, kad lietuviškoji eilutė jau beveik užpildyta: tai -  topuose besisukančių hitų autoriai ir atlikėjai, kurių dainas dažnas iš mūsų mokame mintinai. Rengėjai patikina, kad muzikinėje eilutėje „kažką sau“ ras itin skirtingų muzikinių skonių klausytojai, o po gana ilgos renginių ir koncertų pertraukos muzikinis žvaigždynas skambės kaip niekad garsiai.

Kalbėdami apie užsienio atlikėjų eilutę, organizatoriai neslepia ambicijų, tačiau „visų kortų“ dar neatveria:

„Nors festivalio formatas, kiek keičiasi, tačiau neslepiame – ambicijos ir lūkesčiai atlikėjų atžvilgiu tikrai nemažėja: norime „Karklės“ lankytojus nustebinti ir nudžiuginti. Tikimės, kad šiais metais pavyks tai padaryti“

  Ir išties, pažvelgus į praėjusius metus, kuomet festivalyje skambėjo tokių pasaulinio lygmens atlikėjų ir grupių, kaip Jess Glynne, The Rasmus, Filatov and Karas, dainos – „Karklės” festivaliautojų lūkesčiai nemąžta. Muzikinius vardus ir veidus planuojama paskelbti artimiausiomis dienomis.

  Be muzikinės dalies, lankytojų lauks ir kitos interaktyvios pramogos, pasikalbėjimų ir komedijos šou, aktyvus laisvalaikis bei skanus maistas.


  Organizatoriai: galios ir praėjusių metų festivalio bilietai

 

  Organizatoriai pažymi, jog pilno formato festivalis „Karklė“ yra perkeliamas 2022-uosius ir vyks rugpjūčio 12-14 dienomis. Jam galios 2020-ųjų festivaliui įsigyti bilietai. Šie bilietai taipogi galios ir šių metų („Karklė 2.0“) renginiui. „Kiekvienas negrąžintas bilietas – asmeniška palaikymo išraiška festivaliui ir didelis įnašas jo kokybei.“,- pabrėžė „Karklė“ atstovai.

Dėl skirtingų bilietų tipų, kempingo variacijų bei informacijos apie bilietų grąžinimą, dalyviai informacijos turėtų ieškoti oficialioje festivalio interneto svetainėje, Facebook kanale ar susisiekti su renginio organizatoriais.Visos teisės saugomos © Renginiai LT, UAB