Festivalio Karklė organizatoriai skelbia: scenoje išvysime Dynoro ir du neoficialius ambasadorius

 2023 02 07


Festivalio Karklė organizatoriai dar visai neseniai dalijosi naujienomis apie vasarą pajūryje pasirodysiančias didžiausias užsienio muzikos žvaigždes, tokias kaip Rag‘n‘Bone Man, Sigala ir Olivia Addams. Atėjo metas pasidžiaugti ir savais žymiausiais šalies atlikėjais, kurie irgi pradeda ruoštis karščiausiam savaitgaliui ant jūros kranto! 

Ar pamenate istoriją, kai prieš penkerius metus į muzikos topus šovė hitas „In my mind“, kuriame nostalgiškai skamba L’Amour Toujours akordai? Tuo metu visi liko be žado, kai sužinojo, kad būtent šį kūrinį sumiksavo devyniolikmetis didžėjus Dynoro. Maža to, pasauliui šokant pagal šį hitą visi netruko sužinoti, kad jis yra lietuvis! 


„In My Mind“ pasiekė pirmąsias topų vietas Austrijoje, Šveicarijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Švedijoje, Vengrijoje. 2018 m. Dynoro hitas „In My Mind“ pripažintas Metų singlu Vokietijoje, t. y., pačia sėkmingiausia daina šalyje.  M.A.M.A. 2018 apdovanojimuose „In My Mind“ laimėjo Metų dainos kategorijoje, o Dynoro − Metų elektroninės muzikos atlikėjo ir Metų proveržio kategorijose.


Tai buvo jau seniai, o šiandien Dynoro yra puikiai žinomas visame pasaulyje ir nuolatos stebina savo kuriama elektronine šokių muzika. Klausytojams puikiai atpažįstamos "Rockstar", „Obsessed“, „On & On“, „Me Provocas“... Visų jų nevardinsime, todėl, kad jas bus tiesiog privaloma išgirsti Karklės festivalyje. 


Taip, Dynoro bus ant pagrindinės Karklės scenos ir pažadame, prisėsti pailsėti laiko tikrai nebus, nes trankiais hitais Dynoro išjudins net ir labiausiai pavargusį festivaliautoją. 

Neoficialiu Karklės festivalio ambasadoriumi tampa Marijonas Mikutavičius


Sakoma, kad krepšinis – antra lietuvių religija. O be ko neįsivaizduojamos nei vienos krepšinio rungtynės? Ne, ne be kamuolio, o be krepšinio himno! Tokį lietuviai tikrai turi, ir net ne vieną, o du. O taip pat turi ir nuostabųjį jo kūrėją – Marijoną Mikutavičių!


„Marijonas vienareikšmiškai jau tapęs neoficialiu Karklės festivalio ambasadoriumi, be kurio festivalis tiesiog neįsivaizduojamas”, - sako Karklės festivalio organizatorius Darius Kalinauskas.

Unikalaus ir išskirtinio balso savininkas, dainų autorius,  X faktoriaus komisijos narys ir, be abejo, festivalio Karklė ambasadorius Marijonas Mikutavičius savo dainomis, tokiomis kaip „Aš gyvenau“, „Balintos sienos“, palies slapčiausius širdies kampelius, o hitas „Geriausi mūsų vakarai“, primins, kad būtent vasarą Karklėje lauks geriausi mūsų visų vakarai. 


Kaip vienoje iš savo dainų į klausytoją kreipiasi Marijonas: „Sveikas, mano brolau, ar tu dar gyvas? Šiandien vėl išvarau su draugais tenai, tenai...“ Taip ir šiemet Marijonas ir visa Karklės komanda kviečia ruoštis ten, kur vasarą privalo būti kiekvienas – prie jūros, karščiausiame festivalyje Karklė.

Trankios šokių muzikos niekada nebus per daug Prie gausios atlikėjų minios prisijungia ir dar vienas, nesuklysime sakydami – garsiausias Lietuvos didžėjus – Dj Jovani, kurio pristatinėti jau nebereikia, už jį kalba jo kūriniai. 

Dar visai neseniai, vos prieš porą mėnesių didžėjus, bendradarbiaudamas su taip pat lietuvių prodiuseriu Embody ir LAZAR, sumiksavo puikiai klausytojams žinomą „Another love“. Kūrinio klipas nufilmuotas vienoje iš šunų prieglaudų, taip norint paskatinti visuomenę suteikti antrą šansą beglobiams ir surasti jiems saugius namus ir mylinčias šeimas. Tiek kūrinys, tiek vaizdo klipas nepaliko abejingų, vos per porą mėnesių jis pasiekė per 218 tūkst. peržiūrų. 


Dj Jovani bendradarbiauja su garsiausias pasaulio ir Lietuvos atlikėjais, tokiais kaip: Jazzu, Justinu Jaručiu, Saulės Kliošu, Beissoul&Einius, Jessika Shy ir daugeliu kitų. Drąsiai galima sakyti, jog visi jo kūriniai tampa hitais, o minia, regis, darosi nepasotinama! 


Prisiminkime keletą iš jų: „Be Right Back“, praėjusią vasarą radio topuose skambėjęs „You Make Me“, „Keep It to Myself“, „Adopted Child of Love“, „Wildest Dreams“ ir tai, vos saujelė tų, kurias, neabejojame, minia skanduos pakartoti. 


Kaip išduoda organizatoriai, šiais metais, pamažu išaiškėja ir neoficialūs ambasadoriai, tarp kurių ne tik jau prieš tai minėtas M. Mikutavičius, bet ir Dj Jovani. „Be šių dviejų nuostabių atlikėjų festivalis nebeįsivaizduojamas.“ – džiaugėsi D. Kalinauskas.


Skelbiamų atlikėjų sąrašas po truputį ilgėja, o Karklės festivalyje žada pasirodyti ir dar daugiau garsių pasaulinių ir Lietuvos muzikos žvaigždžių. „Sunku neišsiduoti, bet nekantraujame grįžti su dar geresnėmis naujienomis!” – šypteli festivalio organizatorius D. Kalinauskas. 

Svarbi informacija

Mažytis priminimas, kad laiko iki „Karklės“ lieka vis mažiau, o dabar dar geresnė proga pasirūpinti bilietais, nei bet kada, nes bilietai brangs jau vasario 12-ąją. 


Labiausiai nekantraujantiems festivalio vartai atsivers jau ketvirtadienio vakarą (18 val.), todėl jie galės įsikurti festivalio kempinge ir nusiteikti pilnam pramogų ir muzikos savaitgaliui.

Susitinkame jau rugpjūčio 11-13 dienomis Karklėje, karščiausiame festivalyje ant jūros kranto!


Bilietai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/karkle-2023-81590/ 

Visos teisės saugomos © Renginiai LT, UAB