Festivalio „Karklė“ siūlomose pramogose – nuo kosminių svarstyklių ir pikantiškų daikčiukų iki kukurūzų futbolo

 2022 08 01

Ryškiausi atlikėjai, kurių vardus organizatoriai paskelbė jau anksčiau - dar ne visi malonumai, kuriais galės mėgautis renginio svečiai. Dabar rengėjai skelbia kitų festivalyje pasirodysiančių dalyvių sąrašą, tiesa, nors pastarieji ir nepasirodys scenoje bei muzikinių pasirodymų nerengs, tačiau festivalio dalyvius džiugins kitomis formomis – kviesdami kūną padabinti laikinomis tatuiruotėmis, išbandyti virtualias patirtis ar susipažinti su neįtikėtinais ir stebinančiais moksliniais atradimais. „Nors festivalio muzikinė programa tikrai intensyvi ir muzikiniai pasirodymai vyks beveik visą renginio laiką, tačiau laisvesniu nuo koncertų metu ar norintys gauti dar daugiau potyrių, galės užsukti į pramogų zoną – čia bus įsikūrę atstovai, vykdantys pramogines ir edukacines veiklas. Šioje teritorijos dalyje taip pat veiks ir prekybos zona, kurioje – nuo lietuvių drabužių dizainerių darbų iki intrigą keliančių, pikantiškų prekių“,- pranešime spaudai teigė festivalio „Karklė“ organizatoriai.

Mokslo populiarinimo iniciatyvos ir šviečiamoji veikla


Jau ne vienerius metus festivalis „Karklė“ didelį dėmesį skiria ne tik smagioms ir neįpareigojančioms pramogoms, tačiau čia specialią vietą randa ir mokslo populiarinimo iniciatyvos ir šviečiamoji veikla. „Esame socialiai atsakingas festivalis, kuriame apsilanko tūkstančiai jaunų žmonių, tad, manome, kad tai puiki vieta, kurioje jaunimas gali susipažinti ne tik su kokybiška muzika, tačiau ir su kitais svarbiais dalykais – mokslo atradimais ir pasiekimais, psichologine sveikata ar pirmosios pagalbos pradžiamoksliu. Visa ši informacija yra pateikiama interaktyviu būdu – ne tik „sausai“ teoriškai, tačiau suteikiant dalyviui šansą pačiam dalyvaut eksperimentuose, kurie tinkami visos amžiaus grupėms, o juos atlieka studentų mokslinės draugijos atstovai. Pavyzdžiui, šiemet festivalyje bus galima susipažinti su kosminėmis svarstyklėmis, kosminių raketų modeliais ar lava iš Islandijos. Dažnas paklaus – kas tai? Tačiau mes atsakyti negalime, kadangi apie viską plačiau galima sužinoti tik atvykus į festivalį ir išbandžius tai pačiam“,- pasakojo organizatoriai.

Norintiems pasipuošti nuo galvos iki kojų – tatuiruotės, blizgučiai ir veido puošyba

Joks festivalis nėra įsivaizduojamas be ryškių, net gi ekstravagantiškų personų, kurių drabužiai ir makiažas „šviečia iš toli“. „Karklė“ – ne išimtis. Jeigu nutiko taip, kad savo apdarą ar makiažo paletę dalyvis paliko namuose ar į kuprinę tilpo tik palapinė ir puiki nuotaika, vizualiąją festivalio dvasią bus galima susikurti čia pat – vos atvykus festivalį, kadangi čia lauks net kelios erdvės, kuriose bus galima pasidaryti laikinąsias tatuiruotes, o patyrę makiažo meistrai įgyvendins festivaliautojų veido puošybos užmojus, o, štai, norintys ryškumu konkuruoti su ryškiausiomis festivalio žvaigždėmis, galės dabintis šiuo metu įvairiuose vakarėliuose ir koncertuose itin madinga tendencija – blizgučiais ant kūno.

​Aktyvios pramogos – kukurūzų futbolas, lėkščiasvydis ir bangas gaudančios irklentės

Jeigu energijos resursų po didžiųjų koncertų vis dar pakaks, aktyvių veiklų organizatoriai kvies užsukti į savo erdves – čia dalyvių lauks aktyviosios ir virtualios pramogos. Festivalis, įsikūręs Baltijos jūros pakrantėje, pateisins vandens stichija alsuojančią dvasią, kadangi bangas gaudyti kvies patyrę irklenčių, banglenčių ir kajakų valdymo mokytojai, kurie užtikrins, kad net ir neturintys patirties, gautų geriausią vandens pramogų patirtį. Viena unikaliųjų ir mažai kam girdėtas – kukurūzų futbolas. Tai – Jungtinėse Amerikos Valstijose itin populiarus lauko žaidimas, kurio tikslas – pataikyti kukurūzų pilną maišelį į lentoje esančią skylę. Žaidimas patrauklus ne tik žaidžiantiems, tačiau ir stebintiems – minios žmonių, besimėgaujančių rungtynėmis – garantuotos. Aktyviojoje zonoje įsikurs ir kitos, Lietuvoje mažiau girdėtos sportinės veiklos, kurių tikslas – populiarinti šias sporto šakas. Festivaliautojai galės susipažinti olandiška lakroso versija, futbolo tinkliniu, „Kan Jam“ lėkščiasvydžiu, „Spikeball“ smūginiu, „Crossnet“ tinklinio sistema ir YOU.FO lakroso ir frisbio mišiniu. Visgi, jeigu pirmą sykį girdimos sporto šakos pasirodys kiek per daug egzotiškos, visuomet bus galima grįžti prie tradicinių ir lietuviui gerai pažįstamų – krepšinio ir šaudymo iš lanko.

Prekybos zonoje – lietuvių kūrėjų darbai, dėmesys aplinkai ir pikantiškos prekės drąsiausiems

Jau anksčiau paskelbta muzikinė programa „šviečia iš toli“, mat čia – pirmumo ryškumo žvaigždės, kurių vardus dažniausiai galima išvysti radijo stočių ar internetinių muzikos platformų klausomumo viršūnėse. Jau anksčiau paskelbtoje programoje netrūksta įvairovės: viename didžiausių vasaros renginių pasirodys tarptautinės mega žvaigždės – vokiečių didžėjus „Purple Disco Machine“ bei žymiojo hito „Rampampam“ atlikėja iš Rumunijos Minelli. Scenose žibės ir dar viena atlikėja iš Rumunijos – lietuviams puikiai pažįstama Inna. Lietuviškąja muzikine scena dalinsis ikoniniai Lietuvos scenos veidai – Marijonas Mikutavičius ir Džordana Butkutė, elektronikos grupė „Solo Ansamblis“, elektroninės muzikos kompozitorius, prodiuseris ir didžėjus Ten Walls, reperis Mad Money, lyriškų dainų kūrėja GJan ir populiarioji Jessica Shy. Karklės scenoje skambės ir šiuolaikine klasika tapusi grupė BIX, siautulingų Balkanų „ambasadoriai” – „Baltic Balkans” bei atlikėja Ieva Narkutė. Šokių muzikos flangą stiprins Jonas Nainys – DJ Jovani, o lyriškąjį – atlikėjas Gabrielius Vagelis. Alternatyviosios muzikos scenoje skambės platus žanrų miksas – nuo repo iki sunkiojo roko, o elektroninės šokių muzikos gerbėjus džiugins paplūdimyje įsikūrusi didžėjų scena.

​Džiugi žinia ta, kad festivalis, vyksiantis rugpjūčio 12-14 dienomis, sutaps ir su šventiniu Žolinių savaitgaliu, tad pajusti festivalio dvasią bus galima nuo pat penktadienio vakaro iki pirmadienio ryto.

 Organizatoriai primena, jog nepanaudoti 2020-ųjų festivalio bilietai, galios ir šiemet.


Bilietus įsigyti galite čia: Karklė bilietai

Visos teisės saugomos © Renginiai LT, UAB