Festivalis KARKLĖ skelbia pirmąjį atlikėją: scenoje išvysime pasaulinę žvaigždę Rag'N'Bone Man

 2023 01 18


Po pernai įvykusio festivalio Karklė šlovės, organizatoriai skelbia, kad ateinančiais metais jis grįš su dar didesniu trenksmu ir skelbia pirmuosius vardus, kurie pasirodys pagrindinėje festivalio scenoje.


„Neabejojame, kad šių mega žvaigždžių pritraukimas į „Karklės“ sceną pavers festivalį dar įspūdingesniu, nei buvo iki šiol.“ - paslapties šydą po truputį praskleidžia festivalio organizatoriai.  

Ir pagaliau atėjo metas leisti akies krašteliu pažvelgti į tai, kas lauks Karklėje 2023-iaisiais: Į Karklę atvyks pasaulinė muzikos žvaigždė, kurio dainas neabejotinai žino kiekvienas. Tai – daugelį apdovanojimų susižėręs ir radijo topus užkariavęs atlikėjas ir dainų autorius, Rag'N'Bone Man, pasaulį pavergęs hitu „Human“.  


Nors Rag'N'Bone Man didžiausio dėmesio ir populiarumo sulaukė su jau minėtu kūriniu „Human“, kitos dainos jo repertuare – ne ką mažiau ypatingos: muzikos klausytojams puikiai atpažįstama ir pasileisti plaukus verčianti „Giant“, sukurta bendradarbiaujant su prodiuseriu ir dainų autoriumi Calvin Harris, taip pat „Skin“, „Anywhere Away from Here“ ir daugelis kitų jo hitų, kurie skambės karščiausiame vasaros festivalyje – KARKLĖ.

Apie Rag'n'Bone 

Fenomenali hito „Human“ sėkmė atnešė pasaulinę šlovę. Iš nedidelio Ukfildo miestelio Anglijoje kilęs Rag'N'Bone Man, kurio tikrasis vardas yra Rory Grahamas, repo ir bliuzo muzika susidomėjo būdamas 15-os metų. Po ketverių metų tėvas paskatino jaunuolį pradėti dainuoti vietos klubuose rengiamuose bliuzo muzikos vakaruose. Netrukus Rag'N'Bone Man persikėlė gyventi į Braitoną, kur sukūrė hiphopo komandą „The Rum Committee“, su kuria reguliariai koncertavo Londone.


2016 m. liepą „Columbia Records“ išleido Rag'N'Bone Man hitą „Human“, kuris iškart pasiekė pirmas topų vietas Austrijoje, Vokietijoje, Belgijoje ir Šveicarijoje. Netrukus vokiečiai, italai, švedai, šveicarai, austrai, belgai ir olandai šį singlą išpirko auksiniais tiražais – „Human“ greitai išpopuliarėjo visame pasaulyje.

Kiekvienas atlikėjo pasirodymas – išskirtinis, o pajūryje šėlstančiai miniai Rag'N'Bone Man žada ypatingą staigmeną. 


Tai – tik pradžia: kiti garsūs vardai ir radijo ir visų muzikos platformų topus užvaldę atlikėjai bus atskleisti jau visai netrukus. 


Karščiausias vasaros festivalis KARKLĖ – jau rugpjūčio 11-13 dienomis. Pažadame, tai bus geriausias Tavo vasaros nuotykis!

Visos teisės saugomos © Renginiai LT, UAB