2022 05 13

Festivalis „Karklė”, 2TV ir „Radiocentras” gimdo naują žvaigždę: skelbia konkursą „Own the Stage” 

„Tau reikia scenos? Mums reikia tavęs!”,– tokiu šūkiu vasarą pasitinka jaunų muzikos žvaigždžių ieškantys festivalis „Karklė”, televizija 2TV bei „Radiocentras“. Lietuvos muzikos gigantai skelbia jaunų grupių konkursą „Own the Stage”, kviečia registruotis ir sugauti savo šansą žengti į didžiąją sceną.

Registracija ir pirmasis konkurso etapas vyks “Radiocentro” svetainėje rc.lt, o finalinis - vienoje iš “Karklės” festivalio scenų. Geriausiais pripažintiems debiutantams atiteks ne tik 2TV bei „Radiocentro” prizai, bet ir garbė atidaryti kitų metų festivalį didžiojoje scenoje.

„Mūsų festivalis pirmiausiai apie muziką, tad didelį dėmesį skiriame ne tik jau visiems gerai žinomų, pasaulinio lygmens atlikėjų paieškai, kurie džiugintų festivalio lankytojus, tačiau norime prisidėti prie lietuviškosios muzikinės scenos talentų ugdymo ir motyvavimo: čia, „Karklėje“ turime tradiciją, jog festivalio atidarymą patikime debiutuojančioms grupėms. Groti toje pačioje scenoje, į kurią už keleto valandų lips megažvaigždės – didelė garbė ir reikšmingas įvertinimas bet kuriam talentui”,- teigė festivalio organizatorius Darius Kalinauskas.

Jaunųjų grupių konkursas grįžta atsinaujinęs

Šiais metais jaunųjų grupių konkursas grįžta „apsirengęs naują rūbą” – pasikeitusiu pavadinimu, su būriu stiprių partnerių ir įspūdingu prizų krepšeliu. „Own the Stage” – taip vadinasi naujasis konkursas, kuris lietuvių kalboje reikštų kvietimą „užvaldyti sceną”. Užvaldyti sceną visomis prasmėmis – kūrybiškumu, charizma, originalumu, nuoširdžiu atsidavimu bei, žinoma, kokybiška muzika. 

Konkursas „Own the Stage“ vyks keliais etapais: pirmajame etape (nuo gegužės 1 iki 27 dienos), norintys dalyvauti kviečiami užpildyti dalyvio anketą, kurią galima rasti svetainėje rc.lt.

Pasibaigus registracijai, kompetentinga komisija atrinks 16 grupių, kurios tęs kovą antrame etape.

Antrasis etapas apims grupių prisistatymus ir balsavimą. Konkursinės grupių dainos nuguls rc.lt, čia vyks ir balsavimas. Pirmojo etapo nugalėtojų, šešiolikos grupių prisistatymai ir dainos nuskambės RC laidoje „Iki vidurnakčio” ir „suksis” televizijos „2TV“ eteryje. Ekspertų komisijos ir publikos balsai lems 6 nugalėtojus, kurie pasirodys finaliniame etape – „Karklės” festivalyje, „Radiocentro” scenoje. Finalistai bus skelbiami liepos 7-ąją dieną.

Konkurso kulminacija – finalinis pasirodymas rugpjūčio 12-ąją  

„Šešios atrinktos grupės rugpjūčio 12 d. (penktadienį) nuo 19 val. Turės galimybę pasirodyti Karklėje, kur įvyks finalinis „Own the Stage“ konkurso etapas. Kiekviena grupė pasirodymui scenoje turės 10 minučių, per kurias turės galimybę atskleisti savo muzikinį talentą. Po visų grupių pasirodymų komisija su žiūrovų pagalba išrinks konkurso nugalėtojus, kurie pergalingai į viršų galės kelti pirmąją „Own the Stage” laimėtojų statulėlę “,- dėstė konkurso organizatoriai.

Varžytis ir siekti finalinio etapo tikrai verta, kadangi konkurso laimėtojų lauks ne tik simbolinę prasmę turinti nugalėtojų statulėlė, tačiau ir kvietimas groti kitais metais vienoje iš didžiųjų „Karklės” festivalio scenų, galimybė įrašyti video klipą su „2TV” komandos pagalba, sklaidos galimybes atversiantis reklamos paslaugų paketas „Radiocentro” grupės radijo stotyse bei kiti vertingi rėmėjų prizai. 

„Karklės” festivalyje, rugpjūčio 12-14 dienomis šiemet pasidaorys vokiečių didžėjus „Purple Disco Machine“ bei žymiojo hito „Rampampam“ atlikėja iš Rumunijos Minelli. Čia netrūks ir pirmo ryškumo Lietuvos scenos žvaigždžių: muzikine scena dalinsis ikoniniai Lietuvos scenos veidai – Marijonas Mikutavičius ir Džordana Butkutė, elektronikos grupė „Solo Ansamblis“, elektroninės muzikos kompozitorius, prodiuseris ir didžėjus Marijus Adomaitis, geriau žinomas slapyvardžiu Ten Walls, reperis Mad Money ir lyriškų dainų kūrėja GJan, vaikinų grupė „8 kambarys”, energingo roko klasikai „Bix“, maksimalų vakarėlį užkursiantys „Baltic Balkan” bei talentingoji dainų kūrėja ir atlikėja Ieva Narkutė ir kiti.

Visos teisės saugomos © Renginiai LT, UAB