Natalija Bunkė, Psichas ir kiti pildo Karklės festivalio line up'ą! 


 2023 05 04


Ilgai nelaukę Karklės festivalio organizatoriai dalinasi šviežiausiomis naujienomis: tarp garsiausių užsienio atlikėjų Karklės scenoje išvysime ir ryškiausias Lietuvos muzikos padangės žvaigždes, tokias kaip muzikos diva Natalija Bunkė, lyriškasis FC Baseball, Lietuvos roko grupę Requiem ir publikos numylėtinius 2 Kvėpavimą.


Lietuvos pop muzikos karalienės Natalijos Bunkės kūrinių pristatinėti nebereikia – tiek jaunimas, tiek vyresni festivalio svečiai mintinai moka jos hitus, tokius, kaip naujai atgimusį „Panelė verta milijono“, „Širdis ant balto sniego“ ir „Spotify“ platformos topuose karaliaujantį „Aš gyvenu“. Tai – tik labai maža dalis viso šou, kuriam ruošiasi Natalija, tačiau koks jis bus, ji palieka paslaptį ir koketiškai atsako: „Pamatysite patys!“


Mes net neabejojame, kad šis pasirodymas tikrai pranoks visus, buvusius iki šiol, nes ši panelė tikrai verta milijono!


O dabar – metas surimtėti, nes pristatome dar vieną atlikėją, dėl kurio alpsta jaunosios lietuviškos muzikos gerbėjos, o visi kiti – tiesiog nuoširdžiai myli: FC BASEBALL.


Vyresniajai melomanų kartai sentimentus keliantis šio atlikėjo pseudonimas JUNIOR A, vėliau kardinaliai pakeitęs sceninį vardą ir muzikinę kūrybą, atlikėjas tapo FC Baseball, taip pat pažada įsimintiną pasirodymą, kuris leis mėgautis nuostabia lyrine muzika.

Anksčiau planavęs sportininko karjerą, Tautvydas visgi pasuko į muziką. Tuo negalime atsidžiaugti nei mes, nei visi klausytojai, nes be jo, Karklės festivalis nebūtų toks išskirtinai įvairus, kokį šiemet žada organizatoriai.


Tiems, kurie dar nemoka FC Baseball dainų mintinai – pats metas pradėti mokytis. Namų darbams rekomenduojame išmokti dainas „Gyvenimas“, „Perplauktą upę“, „Plungę“, o taip pat pasiruošti tvirtą draugo petį ir nosinaičių, nes, sielos apsivalymui jų, greičiausiai prireiks.


Dar vieną roko muzikos porciją žada grupė Requiem. Draugėn dar 1994-aisiais susibūrę ukmergiškiai Tomas Krivickas – Psichas, Marius Šniras ir grupė parodys, kas yra gera roko muzika.


Pamenate dainą „Aš nupirksiu tau namą“, kurią dar 2000-aisiais dainavo greičiausiai kas antras radijo klausytojas? Būtent šis hitas tapo grupės tramplinu į šlovę. Dabar grupė dirba su garsiausiais Lietuvos atlikėjais, kuria naujus hitus ir, be abejo, ruošiasi į Karklės festivalį. Jie pažada – bus smagu!


Organizatoriai įspėja: kelias dienas besitęsiančio Karklės festivalio svečiams tikrai prireiks 2 Kvėpavimo.


Svarbiausia sąlyga: Festivalio svečiams bus privaloma leisti sau viską, tačiau nepulti į Paranoją. Geriau į parankę pasičiupti Vasarinę mergaitę, Kukliai pasėdėti. Tai – nuoširdus patarimas, ir priminimas, kad tai – geriausi 2 Kvėpavimo hitai, prie kurių dar galima pridėti ir „Prancūziškas bučinys“, „Panamera“, o toliau jau nevardinsim – geriausius hitus, neabejojame, žinote patys.

Per daug neišsiplėsime, tačiau garantuojame, kad Karklės festivalis ant jūros kranto bus neabejotinai geriausias vasaros nuotykis.


Organizatoriai vėl pažada grįžti visai netrukus su dar daugiau naujienų ir dar kartą primena: susitinkame Karklėje jau rugpjūčio 11-13 dienomis.


Bilietai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/karkle-2023-81590/


 

Visos teisės saugomos © Renginiai LT, UAB